Зодіак
  • Зодіак

Ніж Нож Зодіак ( Козеріг, Водолій ) ( у кейсі, піхви відсутні)

955,00 ₴

Туристичний ніж Зодіак стане вашим надійним супутником під час походу або відпочинку на природі, відмінно підійде для полювання або риболовлі. Клинок ножа прикрашений гравюрою із зображенням різних знаків Зодіаку.

Кількість
Товар в наявності

  • Гарантія заміни товару із заводським браком. Гарантія заміни товару із заводським браком.
  • Зручна доставка. Зручна доставка.
  • Повернення товару згідно із законодавством України. Повернення товару згідно із законодавством України.

Туристичний ніж Зодіак стане вашим надійним супутником під час походу або відпочинку на природі, відмінно підійде для полювання або риболовлі. Клинок ножа прикрашений гравюрою із зображенням різних знаків Зодіаку. Клинок ножа виготовлений з нержавіючої сталі AUS-8 загартованої до твердості 57-59 HRC.

Нержавіюча сталь AUS-8 має гарну міцність, корозійну стійкість і здатність довго утримувати ріжучу кромку гострою. Малюнок на клинку ножа виконаний вручну, за допомогою методу подвійного травлення. Це дозволяє додати малюнку глибину та фактурність.

Руків'я ножа виготовлене ​​з кавказького горіха. Це дерево після відповідної обробки стає міцним, довговічним і стійким до впливів зовнішнього середовища. Крім того, руків'я з кавказького горіха дуже привабливе естетично, завдяки неоднорідній структурі і кольору цього дерева.

Поясні піхви з натуральної шкіри дозволяють зручно розмістити ніж на поясі або на елементах спорядження.

Малюнок на клинку і піхвах ножів Зодіак, які є у наявності, може відрізнятися від представленого на фото. Наявність ножів з певними знаками Зодіаку уточнюйте по телефону або електронній пошті.

Зодиак
5 од.

Характеристики

Повна довжина, мм
270
Довжина клинка, мм
140
Товщина клинка, мм
2,4
Обробка клинка
Полірований
Конструкція
Накладний монтаж
Піхви/чохол
Поясні піхви з натуральної шкіри
Вага без піхов, г
161
Вага з піхвами, г
244
Примітка
Не відноситься до холодної зброї