Кинджал КД
  • Кинджал КД

Кинджал КД

4 659,00 ₴

Справжній кавказький кинджал КД виготовлений на основі зразків традиційних дагестанських кинджалів, що з'явилися ще за часів Стародавньої Персії. Зовнішній вигляд цієї зброї зберігся до нашого часу практично незмінним, і символізує військову відвагу, доблесть і мужність.

Сталь
Матеріал руків'я
Кількість
Товар в наявності

  • Гарантія заміни товару із заводським браком. Гарантія заміни товару із заводським браком.
  • Зручна доставка. Зручна доставка.
  • Повернення товару згідно із законодавством України. Повернення товару згідно із законодавством України.

Справжній кавказький кинджал КД виготовлений на основі зразків традиційних дагестанських кинджалів, що з'явилися ще за часів Стародавньої Персії. Зовнішній вигляд цієї зброї зберігся до нашого часу практично незмінним, і символізує військову відвагу, доблесть і мужність. Клинок кинджалу КД двосічний, з клиновим заточуванням. На обох сторонах клинка знаходиться по долу, що збільшує міцність і зменшує вагу зброї.

Руків'я кинджалу досить лаконічне, виготовлене ​​з накладних пластин кавказького горіха, має декоративні металеві елементи з гарним карбуванням. В комплектацію входять піхви, виготовлені на основі дерев'яного корпусу, обтягнутого натуральную шкірою і також прикрашені латунними наконечником і гирлом з карбуванням ручної роботи. Такий подарунок буде високо оцінений любителями як холодної, так і сувенірної зброї.

Звертаємо особливу увагу: кинджал відноситься до категорії бойової холодної зброї. Продається виключно при наданні оригіналу дозволу на придбання і паспорта. Покупець зобов'язаний протягом 10 робочих днів поставити зразок на облік в дозвільну систему за місцем проживання.

Кинжал КД
4 од.

Характеристики

Повна довжина, мм
490
Довжина клинка, мм
330
Товщина клинка, мм
5,6
Обробка клинка
Полірований
Конструкція
Накладний монтаж
Піхви/чохол
Поясні піхви з натуральної шкіри і дерева
Примітка
Відноситься до холодної зброї