Дні Подяки 2018.

Шановні учасники Програми Лояльності! Нагадуємо вам про можливість скористатись додатковою знижкою при купівлі продукції виробництва ТОВ ВП Кізляр, ТМ Skif, ТМ Mr.Blade безпосередньо в нашому представництві.

У 2018 році ми оголошуємо Дні Подяки Клієнтам:

31 січня, 28 лютого, 30 березня, 27 квітня, 31 травня, 27 червня, 31 липня, 31 серпня, 28 вересня, 31 жовтня, 30 листопада, 28 грудня.

- За умови, що на вашій карті накопичена сума становить менше 7 000 грн, знижка при покупці в День Подяки Клієнтам складатиме 7%.

- За умови, що на вашій карті накопичена сума становить від 7 000 до 15 000 гривень, знижка при покупці в День Подяки Клієнтам складатиме 10%.

- За умови, що на вашій карті накопичена сума становить від 15 000 до 30 000 гривень, знижка при покупці в День Подяки Клієнтам складатиме 12%.

- За умови, що на вашій карті накопичена сума становить понад 30 000 гривень, знижка при покупці в День Подяки Клієнтам складатиме 15%.

Додаткова інформація.

Купуючи товар в офісі ТОВ Кізляр Україна, Ви повинні пред'явити менеджеру дисконтну карту учасника Програми Лояльності. При оформленні замовлення через електронну пошту Ви повинні вказати номер дисконтної картки. Знижкою можна скористатися при купівлі однієї одиниці товару в вищевказані дати.

Дисконтні знижки не сумуються. Товар, придбаний за акційною ціною, до вже накопичених сум на картах не додається. Знижки поширюються тільки на звичайні роздрібні ціни, згідно чинного прайс-листа ТОВ Кізляр Україна.

В акції можуть взяти участь покупці, які є учасниками нашої Програми Лояльності "Ножовий Клуб".

Весь рік.

Шановні учасники нашої Програми Лояльності!

Наш колектив, вітаючи вас з днем народження у 2018 році, пропонує (протягом двох місяців (місяць - до, місяць після) від дати вашого народження) при замовленні продукції, скористатися разовим (1 ніж ) 15 % дисконтом.

При замовленні просто вкажіть номер картки учасника Програми Лояльності і те, що замовлення до Дня Народження.

P.S. Умови акції не розповсюджуються на авторські вироби та боєприпаси.